Specjalista ds. Controllingu

Apator Powogaz

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-18-2023 / rok temu

Lokalizacja

wielkopolskie - Jaryszki k/Poznania,

Apator Powogaz S.A. jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie rocznych budżetów cząstkowych kosztów oraz współudział w przygotowaniu planów działalności Spółki
  • przygotowywanie raportów, analiz na potrzeby wewnętrznych i zewnętrznych odbiorców
  • udział w procesie raportowania wyników Grupy i poszczególnych linii biznesowych
  • przygotowywanie prognoz wykonania oraz bieżące wsparcie analityczne i finansowe
  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów na potrzeby Spółki i Zarządu
  • weryfikacja wykonania budżetów cząstkowych, analiza odchyleń
  • współuczestnictwo w przygotowywaniu prezentacji na potrzeby Zarządu / Rady Nadzorczej

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego, atutem będzie profil: rachunkowość zarządcza lub finansowa, controlling
  • min. 2-letnie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w działach finansowych lub w audycie
  • wiedzy z zakresu budżetowania kosztów, rozliczania kosztów, znajomość zagadnień księgowych, umiejętności analityczne i interpersonalne
  • obsługi pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel, znajomości systemów ERP
  • umiejętność wizualizacji informacji i danych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie (kontakt mailowy ze spółkami zależnymi)
  • orientacja na klienta wewnętrznego, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii
  • dofinansowanie dojazdów, dofinansowanie posiłków

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Apator Powogaz S.A., Jaryszki 1C, 62-023 Żerniki (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Error