Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

STAŻ

Stanowisko

STAŻYSTA

Miasto/województwo

Jaryszki k/Poznania

Publikacja

2022-06-22

Apator Powogaz S.A. jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na:

Płatny Staż w Apator Powogaz S.A.

Twoje główne zadania:

  • damy Ci możliwość praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów
  • poznasz specyfikę firmy produkcyjnej – jednego z największych producentów wodomierzy w Polsce i Europie
  • będziesz miał/a kontakt z nowoczesną technologią oraz produkcją nastawioną na ciągłe doskonalenie, rozwój i jakość na najwyższym poziomie
  • zdobędziesz doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów i absolutnych pasjonatów w swoich dziedzinach, z różnych Działów i obszarów naszej firmy
  • obecnie na staż zapraszamy do działów: Zarządzania Jakością,  R&D oraz Programistów

Jeśli posiadasz:

  • status absolwenta szkoły średniej/ absolwenta i studenta ostatniego roku studiów
  • znajomość obsługi komputera i MS Office – jeśli nie posiadasz, wszystkiego Cię nauczymy
  • szukamy osób zaangażowanych i chętnych do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w firmie produkcyjnej. Działamy na polskim rynku już ponad 95 lat i jesteśmy niekwestionowanym liderem w swojej branży

W zamian oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie w naszej nowej lokalizacji, w Jaryszkach k/Poznania, hybrydowo lub w pełni zdalnie
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • elastyczny harmonogram, który pozwoli Ci połączyć staż ze studiami
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie nauki w naszej firmie
  • możliwość poznania ciekawych ludzi, dla których każdy dzień jest wyzwaniem i niesamowitą przygodą zawodową

Prosimy o dodanie do CV poniższej kluzuli:

"Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące."

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Apator Powogaz S.A., Jaryszki 1C, 62-023 Żerniki (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.