Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

Ślusarz Narzędziowy

Stanowisko

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Miasto/województwo

Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania

Publikacja

2021-11-24

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania

Zakres obowiązków:

  • wykonawstwo nowych form wtryskowych oraz przyrządów produkcyjnych na potrzeby fabryki
  • montaż, konserwacja, regeneracja oraz przezbrajanie form wtryskowych
  • obsługa szlifierki do płaszczyzn
  • wykonywanie narzędzi zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku, na pierwszą zmianę od 06:00 do 14:00
  • praca w Poznaniu, od 04.2022 Jaryszki k / Poznania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem w swojej branży,
  • dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem,
  • przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego
  • firmowy parking
  • od kwietnia 2022 w Jaryszkach k/Poznania (gm. Kórnik) dodatkowe benefity:
    • dofinansowanie dojazdów
    • dofinansowanie posiłków
    • kawa i herbata
    • strefa wypoczynku
    • programy dla pracownika – porada prawnika itp.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.