Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

INŻYNIER JAKOŚCI ds. METROLOGII

Stanowisko

INŻYNIER JAKOŚCI

Miasto/województwo

Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania (gm. Kórnik)

Publikacja

2021-11-09

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Jakości ds. Metrologii

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wymiarów i przeprowadzanie analizy wymiarowej detali, podzespołów, zespołów narzędzi, przyrządów i pomocy technologicznych
  • Ocena i odbiór jakościowy pierwszych sztuk detali od dostawców
  • Kontrola wymiarowa oprzyrządowania form wtryskowych w trakcie procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi długości i kąta
  • Opracowywanie dokumentacji związanej z wzorcowaniem przyrządów pomiarowych
  • Opracowywanie metod wzorcowania, szacowania niepewności pomiarowej
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej
  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki
  • Wykonanie analiz statystycznych i obserwacja trendów
  • Ocena systemów pomiarowych oraz narzędzi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (metrologia, mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowym
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze współrzędnościowej maszyny pomiarowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju oraz udział w wielu ciekawych projektach w ramach zarówno działu, jak i całej firmy
  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED). Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem
  • Firmowy parking
  • Miejsce pracy Poznań, od 04.2022 Jaryszki k/Poznania (gm. Kórnik)

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.