Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

Serwisant

Stanowisko

Serwisant

Miasto/województwo

WARSZAWA (woj. mazowieckie)
BIAŁYSTOK (woj. podlaskie)

Publikacja

2021-06-08

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie,

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

SERWISANT

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok

 Zakres obowiązków:

  • Kontrola zleconych kontraktów -  współpraca z właściwymi kierownikami regionu
  • Wdrożenia u klientów Radiowego Systemu Odczytu
  • Montaż urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Radiowego Systemu Odczytu.
  • Koordynacja programowania nakładek oraz dostaw do podwykonawców.
  • Samodzielne programowanie i wymiana nakładek w sytuacjach serwisowych.
  • Koordynacja prac związanych ze wdrożeniem systemów radiowych.
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi programów odczytowych.
  • Koordynacja prac związanych z odczytami (opracowanie i gromadzenie danych oraz przekazywanie danych do klientów w ustalonych terminach)
  • Raportowanie o zaobserwowanych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzeń.
  • Serwis, w tym: przeglądy terminowe, wymiana uszkodzonych urządzeń, aktualizacja oprogramowania)
  • Naprawa urządzeń produkcji APATOR POWOGAZ S.A zgłoszonych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym:
  • Ciepłomierzy kompaktowych
  • Ciepłomierzy rozłącznych
  • Czujników
  • Wodomierzy mieszkaniowych
  • Pozostałych urządzeń  aparatury kontrolno-pomiarowej"
 Wymagania:
  • Wykształcenie Średnie w zakresie instalacji i ciepłownictwa
  • Znajomość obsługi komputera w tym Excel, SQUL
  • Wiedzy w zakresie urządzeń i systemów pomiarowych w zakresie wody i ciepła
  • Dyspozycyjność częste wyjazdy służbowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność wykonywania prac serwisowych (wymiana wodomierzy, ciepłomierzy, podzielników ciepła)
  • Zaangażowanie i etyka pracy (częsty kontakt z klientem)
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat.
  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty benefit, prywatna opieka medyczne luxmed), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupoweg

· Wyk

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.

· Wy

· Wyks