Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Kierownik Regionu Sprzedaży - wodomierze, ciepłomierze, podzielniki

Miasto/województwo

wielkopolskie
zachodniopomorskie
lubuskie

Publikacja

2020-07-21

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Kierownik Regionu Sprzedaży

Wodomierze, ciepłomierze, podzielniki

Miejsce pracy: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż nowoczesnych urządzeń do smart meteringu w wodociągach, spółdzielniach mieszkaniowych oraz hurtowniach;
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój istniejących;
  • realizacja wyznaczonych celów handlowych;
  • udział w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy, cen produktów;
  • wsparcie techniczne dla klientów.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu, w jednej z największych grup przemysłowych w Polsce;
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedażowych;
  • dodatkowe pakiety (Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem i „wczasy pod gruszą”;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samochód służbowy ( skoda Octavia), laptop i telefon komórkowy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych w branży wodnej, ciepłowniczej,  instalacyjnej  lub pokrewnej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie średnie techniczne , mile widziane wyższe - inżynier;
  • zaangażowania i etyki pracy – punktualności, proaktywnej postawy, otwartości na nowe wyzwania;
  • wysokiej mobilności ( częste podróże służbowe 80% czasu pracy);