Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Stanowisko

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO KRAJ

Miasto/województwo

POZNAŃ

Publikacja

2021-02-19

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła

poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO- KRAJ

Miejsce pracy:  Poznań

(od 04.2022r. -Jaryszki k/ Poznania)

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów wieloletnich i perspektywicznych sprzedaży wyrobów
  • opracowywanie rocznych, kwartalnych i miesięcznych planów sprzedaży wyrobów
  • kreowanie i prowadzenie polityki cenowej w obszarze realizacji sprzedaży krajowej w oparciu o bieżącą strukturę kosztów wytworzenia, ustalone marże oraz specyfikę wyrobów
  • wspieranie podległych pracowników w realizacji celów sprzedażowych i rozwojowych
  • opracowywanie i kontrola realizacji rocznych, kwartalnych i miesięcznych planów sprzedaży podległych pracowników
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • prowadzenie i nadzór nad sprawami dotyczącymi umów rocznych i wieloletnich w zakresie sprzedaży i prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • inspirowanie Działów Technologicznego i Rozwoju do wprowadzania do produkcji nowych asortymentów wyrobów oraz dostosowania wyrobów do wymagań rynku oraz wprowadzanie zmian mających na celu poprawę jakości i estetyki wyrobów
  • współdziałanie z innymi działami Spółki w celu realizacji zadań działu
  • prowadzenie ewidencji wielkości sprzedaży wg asortymentu i rodzaju
  • poszerzanie udziałów w rynku sprzedawanych produktów
  • reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych
  • monitorowanie i analizę rynku oraz działań konkurencji.

Od Kandydata oczekujemy:

  • znajomości handlowych wskaźników sprzedaży i metod ich osiągania
  • dużej samodzielności w działaniu i orientacji na realizację celów
  • znajomości narzędzi sprzedażowych
  • bardzo dobrych umiejętności menadżerskich i interpersonalnych związanych z zarządzaniem i motywowaniem pracowników do realizowania powierzonych zadań
  • właściwej analizy i oceny sytuacji
  • wyszukiwania optymalnych rozwiązań
  • szybkości i konsekwencji w podejmowaniu decyzji
  • budowania, rozwijania i motywowania skutecznych zespołów handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • min. 5-letnie oświadczenie w sprzedaży
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w branży produkcyjnej instalacyjnej, budowlanej oraz pokrewnych
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w firmie produkcyjno-handlowej
  • mile widziane studia podyplomowe z dziedziny marketingu/zarządzania/ekonomii
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawę i system premiowy rozliczany rocznie)
  • pracę w centrum Poznania (od 04.2022r. Jaryszki k/Poznania) w międzynarodowej grupie
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość współtworzenia strategii rozwoju firmy
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy, karta płatnicza
  • firmowy parking

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.