Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

MAGAZYNIER- PAKOWACZ

Stanowisko

MAGAZYNIER

Miasto/województwo

Jeżyce od 04.2022 Jaryszki k.Kórnika, Poznań

Publikacja

2021-05-29

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce

Poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER - PAKOWACZ

         Miejsce pracy Poznań, od 04.2022 (Jaryszki k/Poznania)

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja
  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru
  • Obsługa wózka widłowego
  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie

Oferujemy:

  • przyjazne miejsce pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna            premia
  • premię roczną
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną za 1 zł
  • dopłata do wakacji
  • pożyczki mieszkaniowe na przyjaznych warunkach
  • paczki dla dzieci
  • możliwość korzystania z prywatnych apartamentów w              Kołobrzegu przez cały rok
  • praca w centrum Poznania (Jeżyce) oraz parking firmowy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • pasja w poszukiwaniu rozwiązań oraz gotowość do uczenia się
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność w wypełnianiu obowiązków
  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego- mile widziane

 Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji.