Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miasto/województwo

POZNAŃ

Publikacja

2020-10-17

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce

Poszukuje kandydata na stanowisko:

ROZDZIELCA, MAGAZYNIER OBSZARU PRODUKCJI, LEGALIZATOR WODOMIERZY,

MONTER WODOMIERZY, MONTER PODZESPOŁÓW

Opis stanowiska. :

Praca w zależności od stanowiska polega na:

  • zapewnienie materiałów do produkcji na obszarze produkcyjnym (Rozdzielca);
  • legalizacji wodomierzy mieszkaniowych poprzez porównanie wskazań badanego wodomierza ze wzorcem przy wykorzystaniu komputerowo sterowanego stanowiska pomiarowego (Legalizator wodomierzy mieszkaniowych)
  • legalizacji wodomierzy przemysłowych waga ok. 10 kg
  • poprzez porównanie wskazań badanego wodomierza ze wzorcem przy wykorzystaniu komputerowo sterowanego stanowiska pomiarowego lub przemysłowych (Legalizator wodomierzy przemysłowych)
  • montażu wodomierzy (Monter wodomierzy)

    Oferujemy :

  • Praca w centrum Poznania
  • Zapewniamy stabilną pracę na podstawie umowy i wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowania, dodatkowe benefity – prywatna opieka medyczna LUXMED za 1 zł;
  • Zapewniamy różnorodny i ciekawy pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem
  • Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.

         Wymagania  :

  • Rozdzielca (doświadczenie w pracy w produkcji, na magazynie, wózek widłowy)
  • Legalizator wodomierzy przemysłowych (dobra obsługa komputera, obsługa maszyn i prace montażowe)
  • Monter wodomierzy (praca na montażu, praca z dokumentacją technologiczną).
  • Legalizator wodomierzy (dobra obsługa komputera, obsługa maszyn, prace montażowe, pakowanie wyrobów)

Ogólne:

  • Wyksztalcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji
  • Sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjności

CV można składać za pośrednictwem OLX.