Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Stanowisko

LEGALIZATOR WODOMIERZY

Miasto/województwo

POZNAŃ

Publikacja

2021-05-10

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu od IV.2022 Jaryszki k. Poznania

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce

Poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

 MONTER I LEGALIZATOR WODOMIERZY

Opis stanowiska. :

Praca polega na:

      Montażu wodomierza i legalizacji poprzez porównanie wskazań badanego
      wodomierza ze wzorcem przy wykorzystaniu komputerowo sterowanego
      stanowiska pomiarowego. Praca w trybie III-zmianowym.

    Oferujemy:

Praca w centrum Poznania, parking dla pracowników.

Zapewniamy stabilną pracę na podstawie umowy i wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowania, dodatkowe benefity – prywatna opieka medyczna LUXMED za 1 zł;

Zapewniamy różnorodny i ciekawy pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem

Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.

         Wymagania:

- dobra obsługa komputera, obsługa maszyn

praca na montażu, praca z dokumentacją technologiczną

- wyksztalcenie min. zawodowe

          - mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji

          - sumienność, dokładność

          - dyspozycyjności

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.