Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Miasto/województwo

POZNAŃ

Publikacja

2021-05-04

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce

poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LEAN MANUFACTURING

Miejsce pracy:  Poznań

(od 04.2022r. -Jaryszki k/ Poznania)

Zakres obowiązków:

    • Mapowanie procesów biznesowych i produkcyjnych
    • Analiza procesów pod kątem eliminacji błędów i strat
    • Prowadzenie i koordynacja wewnętrznych projektów opartych na metodologii Lean
    • Współpraca ze wszystkimi działami w zakresie definiowania problemów produkcyjnych oraz wsparcie merytoryczne i operacyjne w ich rozwiązywaniu
    • Udział w tworzeniu standardów i procedur postępowania w przypadku wystąpienia problemów w procesie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie, inżynieria produkcji
  • Mile widziane kursy, studia podyplomowe w zakresie Lean
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, kreatywność, spostrzegawczość oraz samodzielność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Pracę w centrum poznania w międzynarodowej grupie (komunikacja w języku angielskim).
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat.
  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty benefit, prywatna opieka medyczne luxmed), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.
  • Firmowy parking.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.