Firma

APATOR POWOGAZ S.A.

Ogłoszenie

Starszy Programista .NET (Full Stack Developer)

Miasto/województwo

Nobel Tower, Poznań, ul. Dąbrowskiego 77a

Publikacja

2020-03-20

Apator Powogaz, lider w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, działający w obszarze aparatury pomiarowej poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Budynek Nobel Tower, Poznań-Jeżyce

Oferujemy:

  • Możliwość udziału i prowadzenia projektów z zakresu rozwoju oprogramowania oraz infrastruktury przemysłowej
  • Możliwość pracy nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami opomiarowania mediów w branży
  • Praca w międzynarodowej grupie (komunikacja w języku angielskim)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Rozwój umiejętności wykorzystania zwinnych technik zarządzania w pracach badawczo rozwojowych
  • Ciągły rozwój, możliwość szkoleń personalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Doskonała lokalizacja miejsca pracy – Budynek Nobel Tower, Poznań – Jeżyce
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych takich jak: karta Multisport, prywatna opieka medyczna o rozszerzonym profilu w placówkach Lux Med (pakiety dla pracownika i jego rodziny)
  • Elastyczne godziny pracy, rozpoczęcie pracy pomiędzy godziną 07:00 a 09:00
  • Możliwość wypoczynku w firmowych apartamentach z pięknym widokiem z 9 pietra na polskie morze i port
  • Dopłata do wypoczynku w postaci „Wczasów pod gruszą”

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie projektu na bazie dostarczonej dokumentacji analitycznej

  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych w doświadczonym zespole programistów

  • Wytwarzanie oprogramowania na bazie projektu oraz user stories w technikach zwinnych

  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji dla wytworzonego oprogramowania

  • Udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 5 lat

  • Dobra znajomość języka C# oraz zagadnień programowania obiektowego

  • Dobra znajomość języka JAVA

  • Doświadczenie w realizacji projektów na platformie .NET

  • Znajomość środowiska Visual Studio

  • Umiejętność wykorzystania wzorców projektowych i zasad S.O.L.I.D

  • Umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Praca w środowisku zwinnym Scrum

  • Znajomość języka angielskiego B1

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość T-SQL oraz zagadnień bazodanowych (MS SQL)

  • Znajomość Technologii Webowych

  • Znajomość GitFlow/Bitbucket

  • Znajomość platformy zarządzania projektami JIRA/Confluence

  • Znajomość Technologii Mobilnych